Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
KLASA A KLASA B KLASA A 11/12 KLASA B 2011/12 KLASA A 12/13 KLASA B 12/13 KLASA A 2013/14 KRAKOWSKI KLASA B 2013/14 KLASA A 2014/15 KLASA B 2014/15 KLASA A 15/16 KLASA B 15/16 KLASA A 16/17 KLASA B 16/17 KLASA A 2017/18 KLASA B 2017/18
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 24 63 20-3-1 89:17 +72
2. CZARNI KOBYLE 24 56 18-2-4 68:27 +41
3. HUSARIA ŁAPCZYCA 24 50 15-5-4 64:32 +32
4. KORONA BRZEŹNICA 24 44 13-5-6 71:35 +36
5. RABA II KSIĄŻNICE 24 41 13-2-9 66:48 +18
6. OSTROWIANKA OSTRÓW 24 40 13-1-10 71:53 +18
7. BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 24 35 11-2-11 49:50 -1
8. WISŁA GROBLA 24 32 10-2-12 39:44 -5
9. GRYF CHRONÓW 24 31 8-7-9 61:65 -4
10. NAPRZÓD II SOBOLÓW 24 23 7-2-15 51:86 -35
11. PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 24 17 4-5-15 23:58 -35
12. POLONIA WYŻYCE 24 10 3-1-20 18:97 -79
13. BESKID II ŻEGOCINA 24 7 2-1-21 19:77 -58
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 24 63 20-3-1 89:17 +72 12 34 11-1-0 45:9 +36 12 29 9-2-1 44:8 +36
2. stay   CZARNI KOBYLE 24 56 18-2-4 68:27 +41 13 31 10-1-2 41:14 +27 11 25 8-1-2 27:13 +14
3. stay   HUSARIA ŁAPCZYCA 24 50 15-5-4 64:32 +32 12 25 7-4-1 35:13 +22 12 25 8-1-3 29:19 +10
4. stay   KORONA BRZEŹNICA 24 44 13-5-6 71:35 +36 12 28 9-1-2 46:16 +30 12 16 4-4-4 25:19 +6
5. up (+1) RABA II KSIĄŻNICE 24 41 13-2-9 66:48 +18 12 24 8-0-4 37:18 +19 12 17 5-2-5 29:30 -1
6. down (-1) OSTROWIANKA OSTRÓW 24 40 13-1-10 71:53 +18 12 21 7-0-5 31:22 +9 12 19 6-1-5 40:31 +9
7. stay   BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 24 35 11-2-11 49:50 -1 12 22 7-1-4 27:22 +5 12 13 4-1-7 22:28 -6
8. stay   WISŁA GROBLA 24 32 10-2-12 39:44 -5 12 13 4-1-7 20:24 -4 12 19 6-1-5 19:20 -1
9. stay   GRYF CHRONÓW 24 31 8-7-9 61:65 -4 12 16 4-4-4 35:32 +3 12 15 4-3-5 26:33 -7
10. stay   NAPRZÓD II SOBOLÓW 24 23 7-2-15 51:86 -35 11 16 5-1-5 27:31 -4 13 7 2-1-10 24:55 -31
11. stay   PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 24 17 4-5-15 23:58 -35 12 10 2-4-6 11:24 -13 12 7 2-1-9 12:34 -22
12. stay   POLONIA WYŻYCE 24 10 3-1-20 18:97 -79 12 10 3-1-8 13:41 -28 12 0 0-0-12 5:56 -51
13. stay   BESKID II ŻEGOCINA 24 7 2-1-21 19:77 -58 12 6 2-0-10 14:41 -27 12 1 0-1-11 5:36 -31
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 24 63
2. CZARNI KOBYLE 24 56
3. HUSARIA ŁAPCZYCA 24 50
4. KORONA BRZEŹNICA 24 44
5. RABA II KSIĄŻNICE 24 41
6. OSTROWIANKA OSTRÓW 24 40
7. BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 24 35
8. WISŁA GROBLA 24 32
9. GRYF CHRONÓW 24 31
10. NAPRZÓD II SOBOLÓW 24 23
11. PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 24 17
12. POLONIA WYŻYCE 24 10
13. BESKID II ŻEGOCINA 24 7
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
16 sierpnia, 11:00
OSTROWIANKA OSTRÓW       HUSARIA ŁAPCZYCA
OSTROWIANKA OSTRÓW 1 : 2 HUSARIA ŁAPCZYCA
16 sierpnia, 13:30
NAPRZÓD II SOBOLÓW       BŁYSKAWICA PROSZÓWKI
NAPRZÓD II SOBOLÓW 3 : 1 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI
16 sierpnia, 14:00
KORONA BRZEŹNICA       CZARNI KOBYLE
KORONA BRZEŹNICA 2 : 3 CZARNI KOBYLE
16 sierpnia, 14:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE       GRYF CHRONÓW
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 0 : 0 GRYF CHRONÓW
16 sierpnia, 17:00
BESKID II ŻEGOCINA       POLONIA WYŻYCE
BESKID II ŻEGOCINA 2 : 0 POLONIA WYŻYCE
16 sierpnia, 17:00
WISŁA GROBLA       RABA II KSIĄŻNICE
WISŁA GROBLA 2 : 3 RABA II KSIĄŻNICE
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
16 sierpnia, 11:00
OSTROWIANKA OSTRÓW 1 : 2 HUSARIA ŁAPCZYCA
16 sierpnia, 13:30
NAPRZÓD II SOBOLÓW 3 : 1 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI
16 sierpnia, 14:00
KORONA BRZEŹNICA 2 : 3 CZARNI KOBYLE
16 sierpnia, 14:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 0 : 0 GRYF CHRONÓW
16 sierpnia, 17:00
BESKID II ŻEGOCINA 2 : 0 POLONIA WYŻYCE
16 sierpnia, 17:00
WISŁA GROBLA 2 : 3 RABA II KSIĄŻNICE
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ X 2:0 2:0 0:0 2:1 5:4 2:0 3:1 7:2 4:1 7:0 10:0 1:0
2. CZARNI KOBYLE 0:0 X 4:1 3:0 2:3 4:3 1:0 0:2 3:1 3:0 4:1 9:1 3:0
3. HUSARIA ŁAPCZYCA 1:0 0:1 X 3:2 2:2 1:1 5:1 2:2 2:2 8:1 3:0 5:0 3:1
4. KORONA BRZEŹNICA 2:2 2:3 4:0 X 5:2 2:4 3:2 3:0 4:1 9:0 7:0 2:0 3:2
5. RABA II KSIĄŻNICE 0:1 1:2 1:3 2:1 X 6:1 6:3 2:1 1:5 5:0 3:1 4:0 6:0
6. OSTROWIANKA OSTRÓW 0:5 1:2 1:2 0:3 2:1 X 1:2 3:1 7:1 6:4 2:1 5:0 3:0
7. BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 0:4 3:1 3:3 4:2 3:0 0:4 X 1:3 2:3 2:1 2:0 4:1 3:0
8. WISŁA GROBLA 1:2 1:4 0:1 1:1 2:3 1:4 1:2 X 3:1 4:6 1:0 2:0 3:0
9. GRYF CHRONÓW 2:5 1:3 1:3 2:2 5:5 4:2 3:0 1:3 X 4:3 3:3 7:1 2:2
10. NAPRZÓD II SOBOLÓW 2:8 1:3 2:5 5:1 0:6 3:1 3:0 2:2 X 1:3 5:2 3:0
11. PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 0:7 0:1 2:5 2:2 1:4 1:3 0:0 0:1 0:0 1:1 X 1:0 3:0
12. POLONIA WYŻYCE 0:7 1:1 0:5 0:4 1:4 2:0 2:9 0:1 2:5 1:5 1:0 X 3:0
13. BESKID II ŻEGOCINA 0:3 1:9 0:3 0:3 0:3 5:8 1:2 2:4 0:3 3:0 0:3 2:0 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
1. WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ   W W W W R W W R W W W W   W W W W R W P W W W W W
2. CZARNI KOBYLE W W W   P R W P R W W W P W W W   W W W W P W W W W
3. HUSARIA ŁAPCZYCA W   P W W W W P W W W W W R   P R W R R W W W W R P
4. KORONA BRZEŹNICA P P W R W R W R W R   P P P W W W P R W W W W   W W
5. RABA II KSIĄŻNICE W W P P W   W R W P W W W W P W R P   W P P P P W W
6. OSTROWIANKA OSTRÓW P P W P W W P W W W W W   R P P W P P P W W W W P  
7. BŁYSKAWICA PROSZÓWKI P W W P P P P W P W P   P W R W W W W R P W W P   P
8. WISŁA GROBLA P W W W P P W W   R P P W P W W P P P W W   P P R P
9. GRYF CHRONÓW R R P R P P P R W   W P W R W P P W R P W W   W P R
10. NAPRZÓD II SOBOLÓW W P   P P W P P P P P W P P P   R W W P P P P W W R
11. PROMIEŃ MIKLUSZOWICE R P P W   W P R P P P P P R R P R   W P P P P P P W
12. POLONIA WYŻYCE P P P W P R P   P P P P W W P P P P P P   P P P P P
13. BESKID II ŻEGOCINA W R P P W P   P P P P P P P P P P P P   P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
16-08-2015
11:00OSTROWIANKA OSTRÓWOSTROWIANKA OSTRÓW1 : 2HUSARIA ŁAPCZYCAHUSARIA ŁAPCZYCA
13:30NAPRZÓD II SOBOLÓWNAPRZÓD II SOBOLÓW3 : 1BŁYSKAWICA PROSZÓWKIBŁYSKAWICA PROSZÓWKI
14:00KORONA BRZEŹNICAKORONA BRZEŹNICA2 : 3CZARNI KOBYLECZARNI KOBYLE
14:00PROMIEŃ MIKLUSZOWICEPROMIEŃ MIKLUSZOWICE0 : 0GRYF CHRONÓWGRYF CHRONÓW
17:00BESKID II ŻEGOCINABESKID II ŻEGOCINA2 : 0POLONIA WYŻYCEPOLONIA WYŻYCE
17:00WISŁA GROBLAWISŁA GROBLA2 : 3RABA II KSIĄŻNICERABA II KSIĄŻNICE
powered by © Tabelkownik 1.5
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 1 : 2 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 16 sie, 11:00
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 3 : 1 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 16 sie, 13:30
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 2 : 3 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 16 sie, 14:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 0 : 0 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 16 sie, 14:00
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 2 : 0 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 16 sie, 17:00
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 2 : 3 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 16 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 2 : 1 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 23 sie, 11:00
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 2 : 2 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 23 sie, 13:00
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 0 : 1 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 23 sie, 14:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 4 : 3 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 23 sie, 17:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2 : 0 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 23 sie, 17:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 4 : 1 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 23 sie, 18:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 7 : 0 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 30 sie, 11:00
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 1 : 2 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 30 sie, 11:00
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 3 : 1 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 30 sie, 14:00
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 2 : 1 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 30 sie, 17:00
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 2 : 0 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 30 sie, 17:00
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 0 : 1 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 30 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 1 : 0 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA  
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 2 : 2 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 6 wrz, 12:00
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 1 : 3 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 6 wrz, 14:00
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 2 : 0 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 6 wrz, 16:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 1 : 3 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 6 wrz, 17:00
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 1 : 3 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 6 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 7 : 1 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 13 wrz, 11:00
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 3 : 0 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 13 wrz, 14:00
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 5 : 0 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 13 wrz, 14:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 2 : 3 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 13 wrz, 14:00
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 1 : 2 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 13 wrz, 17:00
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 3 : 2 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 13 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 2 : 2 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 19 wrz, 17:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 3 : 0 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 20 wrz, 11:00
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 1 : 3 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 20 wrz, 11:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 0 : 4 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 20 wrz, 14:00
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 3 : 0 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 20 wrz, 17:00
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 1 : 1 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 20 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 0 : 5 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 26 wrz, 16:00
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 4 : 0 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 27 wrz, 11:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 3 : 1 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 27 wrz, 13:00
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 5 : 1 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 27 wrz, 13:00
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 9 : 0 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 27 wrz, 16:30
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 1 : 0 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 27 wrz, 16:30
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 2 : 4 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 4 paź, 11:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2 : 0 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 4 paź, 11:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 2 : 2 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 4 paź, 13:00
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 0 : 6 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 4 paź, 13:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 3 : 1 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 4 paź, 16:00
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 5 : 5 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 4 paź, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 8 : 1 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 11 paź, 11:00
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 3 : 2 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 11 paź, 11:00
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 2 : 1 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 11 paź, 11:00
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 6 : 3 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 11 paź, 11:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 0 : 0 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 11 paź, 15:00
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 2 : 5 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 11 paź, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2 : 1 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 17 paź, 15:30
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 1 : 1 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 18 paź, 11:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 3 : 0 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 18 paź, 13:30
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 2 : 5 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 18 paź, 14:00
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 5 : 8 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 18 paź, 14:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 4 : 1 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 18 paź, 15:30
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 7 : 2 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 31 paź, 10:00
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 0 : 1 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 31 paź, 14:00
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 1 : 9 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 31 paź, 14:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 1 : 4 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 31 paź, 14:00
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 2 : 4 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 31 paź, 14:30
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 5 : 2 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 15 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 3 : 0 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 25 paź, 11:00
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 3 : 1 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 25 paź, 11:00
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 3 : 1 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 25 paź, 14:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 4 : 1 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 25 paź, 14:00
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 5 : 0 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 25 paź, 14:00
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 0 : 7 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 25 paź, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 3 : 2 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 8 lis, 10:30
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 4 : 3 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 8 lis, 10:30
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 6 : 0 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 8 lis, 10:30
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 0 : 2 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 8 lis, 13:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 0 : 4 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 8 lis, 13:30
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 1 : 0 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 8 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 3 : 0 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 3 kwi
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 2 : 1 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 3 kwi, 11:00
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 3 : 3 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 3 kwi, 13:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 3 : 0 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 3 kwi, 16:00
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 1 : 1 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 3 kwi, 16:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2 : 1 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 3 kwi, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 0 : 3 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW  
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 1 : 2 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 10 kwi, 12:00
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 2 : 0 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 10 kwi, 14:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 0 : 0 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 10 kwi, 17:00
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 2 : 8 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 10 kwi, 17:00
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 5 : 2 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 10 kwi, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 3 : 0 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA  
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 0 : 7 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 17 kwi, 11:00
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 6 : 1 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 17 kwi, 11:00
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 0 : 4 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 17 kwi, 11:00
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 1 : 3 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 17 kwi, 14:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 4 : 1 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 17 kwi, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 0 : 3 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ  
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 5 : 0 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 24 kwi, 11:00
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 2 : 2 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 24 kwi, 11:00
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 1 : 2 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 24 kwi, 14:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 1 : 1 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 24 kwi, 17:00
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 4 : 1 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 24 kwi, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 3 : 0 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA  
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 0 : 5 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 1 maj
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 4 : 2 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 1 maj, 11:00
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 1 : 2 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 1 maj, 17:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 4 : 2 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 1 maj, 17:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 3 : 1 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 3 maj, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 0 : 3 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE  
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 4 : 6 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 8 maj, 14:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 0 : 0 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 8 maj, 15:00
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 1 : 2 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 8 maj, 15:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 9 : 1 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 8 maj, 17:00
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 2 : 2 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 8 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 1 : 4 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 15 maj, 11:00
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 1 : 3 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 15 maj, 13:00
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 2 : 5 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 15 maj, 13:30
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 0 : 1 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 15 maj, 14:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 5 : 4 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 15 maj, 15:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 3 : 3 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 15 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 3 : 0 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA  
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 1 : 5 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 22 maj, 11:00
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 7 : 0 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 22 maj, 13:00
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 6 : 4 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 22 maj, 16:00
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 1 : 0 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 22 maj, 17:00
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 1 : 0 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 22 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
22 kolejka 
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 0 : 3 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA  
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 3 : 0 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE  
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 1 : 3 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA  
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2 : 0 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE  
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 7 : 1 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE  
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 1 : 3 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW  
powered by © Tabelkownik 1.5
23 kolejka 
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 3 : 0 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA  
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 5 : 2 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW  
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 3 : 0 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE  
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 0 : 1 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ  
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 2 : 9 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI  
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 3 : 0 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA  
powered by © Tabelkownik 1.5
24 kolejka 
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 0 : 3 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA  
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 5 : 1 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE  
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2 : 3 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW  
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 1 : 4 OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW  
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 0 : 1 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE  
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 10 : 0 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE  
powered by © Tabelkownik 1.5
25 kolejka 
HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 2 : 2 WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA  
RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE 3 : 1 PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE  
OSTROWIANKA OSTRÓW OSTROWIANKA OSTRÓW 0 : 3 KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA  
POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 1 : 5 NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW  
GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 2 : 5 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ  
CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 3 : 0 BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA  
powered by © Tabelkownik 1.5
26 kolejka 
BESKID II ŻEGOCINA BESKID II ŻEGOCINA 0 : 3 RABA II KSIĄŻNICE RABA II KSIĄŻNICE  
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2 : 0 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 18 cze, 15:00
PROMIEŃ MIKLUSZOWICE PROMIEŃ MIKLUSZOWICE 1 : 0 POLONIA WYŻYCE POLONIA WYŻYCE 19 cze, 11:00
NAPRZÓD II SOBOLÓW NAPRZÓD II SOBOLÓW 2 : 2 GRYF CHRONÓW GRYF CHRONÓW 19 cze, 14:00
KORONA BRZEŹNICA KORONA BRZEŹNICA 4 : 0 HUSARIA ŁAPCZYCA HUSARIA ŁAPCZYCA 19 cze, 14:00
WISŁA GROBLA WISŁA GROBLA 1 : 4 CZARNI KOBYLE CZARNI KOBYLE 19 cze, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.