Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
KLASA A KLASA B KLASA A 11/12 KLASA B 2011/12 KLASA A 12/13 KLASA B 12/13 KLASA A 2013/14 KRAKOWSKI KLASA B 2013/14 KLASA A 2014/15 KLASA B 2014/15 KLASA A 15/16 KLASA B 15/16 KLASA A 16/17 KLASA B 16/17 KLASA A 2017/18 KLASA B 2017/18
Zwykła tabela
  Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. GÓRNIK SIEDLEC 26 60 19-3-4 65:30 +35
2. BOREK 26 59 19-2-5 95:39 +56
3. GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 26 57 18-3-5 86:32 +54
4. CERAMIKA MUCHÓWKA 26 51 16-3-7 56:38 +18
5. BESKID ŻEGOCINA 26 49 15-4-7 81:60 +21
6. TARNAVIA TARNAWA 26 48 15-3-8 86:58 +28
7. VICTORIA SŁOMKA 26 34 10-4-12 32:40 -8
8. RABA KSIĄŻNICE 26 28 9-1-16 49:60 -11
9. TRZCIANA 2000 26 27 7-6-13 57:49 +8
10. POLANKA NIESZKOWICE 26 26 7-5-14 43:75 -32
11. GKS II DRWINIA 26 25 7-4-15 36:65 -29
12. BŁĘKITNI KRZECZÓW 26 25 7-4-15 55:85 -30
13. ORZEŁ CIKOWICE 26 23 7-2-17 35:84 -49
14. RABA NIEDARY 26 11 3-2-21 21:82 -61
powered by © Tabelkownik 1.5
Rozbudowana tabela z emblematami klubów
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   GÓRNIK SIEDLEC 26 60 19-3-4 65:30 +35 13 30 10-0-3 33:14 +19 13 30 9-3-1 32:16 +16
2. stay   BOREK 26 59 19-2-5 95:39 +56 13 29 9-2-2 49:17 +32 13 30 10-0-3 46:22 +24
3. stay   GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 26 57 18-3-5 86:32 +54 13 31 10-1-2 46:12 +34 13 26 8-2-3 40:20 +20
4. stay   CERAMIKA MUCHÓWKA 26 51 16-3-7 56:38 +18 13 23 7-2-4 24:22 +2 13 28 9-1-3 32:16 +16
5. stay   BESKID ŻEGOCINA 26 49 15-4-7 81:60 +21 13 27 8-3-2 43:24 +19 13 22 7-1-5 38:36 +2
6. stay   TARNAVIA TARNAWA 26 48 15-3-8 86:58 +28 13 29 9-2-2 61:25 +36 13 19 6-1-6 25:33 -8
7. stay   VICTORIA SŁOMKA 26 34 10-4-12 32:40 -8 13 14 4-2-7 16:26 -10 13 20 6-2-5 16:14 +2
8. stay   RABA KSIĄŻNICE 26 28 9-1-16 49:60 -11 13 13 4-1-8 26:28 -2 13 15 5-0-8 23:32 -9
9. stay   TRZCIANA 2000 26 27 7-6-13 57:49 +8 13 15 4-3-6 35:23 +12 13 12 3-3-7 22:26 -4
10. stay   POLANKA NIESZKOWICE 26 26 7-5-14 43:75 -32 13 20 6-2-5 29:28 +1 13 6 1-3-9 14:47 -33
11. up (+2) GKS II DRWINIA 26 25 7-4-15 36:65 -29 13 16 5-1-7 17:24 -7 13 9 2-3-8 19:41 -22 2 6 6:3
12. down (-1) BŁĘKITNI KRZECZÓW 26 25 7-4-15 55:85 -30 13 19 6-1-6 34:42 -8 13 6 1-3-9 21:43 -22 2 0 3:6
13. down (-1) ORZEŁ CIKOWICE 26 23 7-2-17 35:84 -49 13 14 4-2-7 18:31 -13 13 9 3-0-10 17:53 -36
14. stay   RABA NIEDARY 26 11 3-2-21 21:82 -61 13 7 2-1-10 12:38 -26 13 4 1-1-11 9:44 -35
powered by © Tabelkownik 1.5
Mała tabela
  Drużyna M Ptk
1. GÓRNIK SIEDLEC 26 60
2. BOREK 26 59
3. GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 26 57
4. CERAMIKA MUCHÓWKA 26 51
5. BESKID ŻEGOCINA 26 49
6. TARNAVIA TARNAWA 26 48
7. VICTORIA SŁOMKA 26 34
8. RABA KSIĄŻNICE 26 28
9. TRZCIANA 2000 26 27
10. POLANKA NIESZKOWICE 26 26
11. GKS II DRWINIA 26 25
12. BŁĘKITNI KRZECZÓW 26 25
13. ORZEŁ CIKOWICE 26 23
14. RABA NIEDARY 26 11
powered by © Tabelkownik 1.5
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
Spotkania z wybranej kolejki
1 kolejka
15 sierpnia, 17:00
RABA KSIĄŻNICE       GÓRNIK SIEDLEC
RABA KSIĄŻNICE 4 : 0 GÓRNIK SIEDLEC
15 sierpnia, 17:00
ORZEŁ CIKOWICE       BESKID  ŻEGOCINA
ORZEŁ CIKOWICE 2 : 5 BESKID ŻEGOCINA
15 sierpnia, 17:00
VICTORIA SŁOMKA       BOREK
VICTORIA SŁOMKA 0 : 4 BOREK
15 sierpnia, 17:00
TARNAVIA TARNAWA       POLANKA NIESZKOWICE
TARNAVIA TARNAWA 10 : 0 POLANKA NIESZKOWICE
16 sierpnia, 17:00
CERAMIKA MUCHÓWKA       GKS II DRWINIA
CERAMIKA MUCHÓWKA 3 : 3 GKS II DRWINIA
16 sierpnia, 17:00
TRZCIANA 2000       GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA
TRZCIANA 2000 3 : 2 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA
16 sierpnia, 17:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW       RABA NIEDARY
BŁĘKITNI KRZECZÓW 2 : 2 RABA NIEDARY
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania bez emblematów klubów
1 kolejka
15 sierpnia, 17:00
RABA KSIĄŻNICE 4 : 0 GÓRNIK SIEDLEC
15 sierpnia, 17:00
ORZEŁ CIKOWICE 2 : 5 BESKID ŻEGOCINA
15 sierpnia, 17:00
VICTORIA SŁOMKA 0 : 4 BOREK
15 sierpnia, 17:00
TARNAVIA TARNAWA 10 : 0 POLANKA NIESZKOWICE
16 sierpnia, 17:00
CERAMIKA MUCHÓWKA 3 : 3 GKS II DRWINIA
16 sierpnia, 17:00
TRZCIANA 2000 3 : 2 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA
16 sierpnia, 17:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW 2 : 2 RABA NIEDARY
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. GÓRNIK SIEDLEC X 0:2 0:3 1:3 5:2 2:0 3:1 2:0 3:1 4:1 1:0 7:1 2:0 3:0
2. BOREK 0:0 X 3:2 1:2 3:3 3:2 1:0 3:1 2:3 7:1 7:0 7:1 6:1 6:1
3. GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 0:1 1:4 X 2:0 5:1 10:0 3:1 4:1 1:1 4:2 6:1 2:0 5:0 3:0
4. CERAMIKA MUCHÓWKA 0:2 0:4 1:1 X 3:4 2:1 1:3 1:0 2:1 3:0 3:3 3:2 3:1 2:0
5. BESKID ŻEGOCINA 2:3 4:2 3:0 4:4 X 2:4 0:0 5:3 2:0 1:1 4:2 4:3 4:1 8:1
6. TARNAVIA TARNAWA 2:4 8:4 3:3 2:0 5:2 X 1:1 5:1 4:1 10:0 6:1 5:6 3:2 7:0
7. VICTORIA SŁOMKA 1:7 0:4 0:1 0:2 4:3 1:0 X 0:1 3:1 1:1 1:2 2:2 2:0 1:2
8. RABA KSIĄŻNICE 4:0 2:5 2:3 0:1 2:3 2:4 1:2 X 0:2 2:3 2:2 3:1 4:1 2:1
9. TRZCIANA 2000 2:2 1:3 3:2 1:3 2:3 0:3 0:1 2:3 X 3:0 2:2 1:1 17:0 1:0
10. POLANKA NIESZKOWICE 1:1 1:3 3:6 3:2 2:3 2:2 2:0 1:3 3:2 X 1:0 3:2 2:3 5:1
11. GKS II DRWINIA 0:4 0:5 0:6 0:1 0:4 6:0 0:1 3:0 1:1 4:0 X 2:1 0:1 1:0
12. BŁĘKITNI KRZECZÓW 3:4 3:1 2:5 0:5 3:1 2:3 1:5 5:4 4:3 3:2 2:4 X 4:3 2:2
13. ORZEŁ CIKOWICE 0:2 1:5 0:3 0:4 2:5 1:4 1:0 0:2 1:1 3:1 5:2 1:1 X 3:1
14. RABA NIEDARY 1:2 1:4 0:5 2:5 0:4 0:2 0:1 1:4 0:5 2:2 1:0 3:0 1:4 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
1. GÓRNIK SIEDLEC P W P W R W W W W W W R W W W W W P W P W W W R W W
2. BOREK W P W W R P W P W W P W W W W W W W R W P W W W W W
3. GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA P W W W R W P P P W W W W R W W W W W W W P W R W W
4. CERAMIKA MUCHÓWKA R W W P R P W P W W W W W W P P R P W W W W W W P W
5. BESKID ŻEGOCINA W W P W W W P W W P W W W W W R R W R W P P P P R W
6. TARNAVIA TARNAWA W W W W P W P W P W P W P R W W W R P P P W W R W W
7. VICTORIA SŁOMKA P P W P W W R W W W P P W P P R P R R W P P P W W P
8. RABA KSIĄŻNICE W P P P W W P W W P P R P P P P P P P W W W W P P P
9. TRZCIANA 2000 W P R P W W W P P R W R P R P P W W R P P P R P P P
10. POLANKA NIESZKOWICE P P R W P P R W P P P P P R W W P P W P W W P R R P
11. GKS II DRWINIA R P P P P P W W W R P R P P W P P P P W P P R P W W
12. BŁĘKITNI KRZECZÓW R W R W P P P P P P P P W P P W R W R P W P P W P P
13. ORZEŁ CIKOWICE P P P P W P W P P P W P P P P P R W R P W W P W P P
14. RABA NIEDARY R W R P P P P P P P W P P W P P P P P P P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5
Mecze wyświetlane z danej kolejki po dacie (muszą być ustawione daty)
15-08-2015
17:00RABA KSIĄŻNICERABA KSIĄŻNICE4 : 0GÓRNIK SIEDLECGÓRNIK SIEDLEC
17:00ORZEŁ CIKOWICEORZEŁ CIKOWICE2 : 5BESKID ŻEGOCINABESKID  ŻEGOCINA
17:00VICTORIA SŁOMKAVICTORIA SŁOMKA0 : 4BOREKBOREK
17:00TARNAVIA TARNAWATARNAVIA TARNAWA10 : 0POLANKA NIESZKOWICEPOLANKA NIESZKOWICE
16-08-2015
17:00CERAMIKA MUCHÓWKACERAMIKA MUCHÓWKA3 : 3GKS II DRWINIAGKS II DRWINIA
17:00TRZCIANA 2000TRZCIANA 20003 : 2GOSIR-NOVI RZEZAWIANKAGOSIR-NOVI RZEZAWIANKA
17:00BŁĘKITNI KRZECZÓWBŁĘKITNI KRZECZÓW2 : 2RABA NIEDARYRABA NIEDARY
powered by © Tabelkownik 1.5
Wszystkie kolejki (wymaga pliku js!)
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 4 : 0 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 15 sie, 17:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 2 : 5 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 15 sie, 17:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 0 : 4 BOREK BOREK 15 sie, 17:00
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 10 : 0 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 15 sie, 17:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 3 : 3 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 16 sie, 17:00
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 3 : 2 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 16 sie, 17:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 2 : 2 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 16 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 4 : 1 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 22 sie, 17:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 3 : 1 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 23 sie, 11:00
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 1 : 0 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 23 sie, 11:00
BOREK BOREK 1 : 2 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 23 sie, 12:00
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 5 : 0 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 23 sie, 16:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 5 : 3 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 23 sie, 17:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 3 : 2 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 23 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 1 : 4 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 29 sie, 17:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 2 : 3 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 29 sie, 17:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 1 : 3 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 30 sie, 11:30
BOREK BOREK 7 : 0 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 30 sie, 12:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 4 : 3 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 30 sie, 17:00
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 1 : 1 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 30 sie, 17:00
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 2 : 2 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 30 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 1 : 4 BOREK BOREK 5 wrz, 11:00
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 5 : 1 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 5 wrz, 17:00
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 3 : 2 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 6 wrz, 11:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 1 : 0 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 6 wrz, 11:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 3 : 4 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 6 wrz, 11:30
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 3 : 1 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 6 wrz, 16:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 4 : 3 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 6 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 1 : 1 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 13 wrz, 11:30
BOREK BOREK 0 : 0 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 13 wrz, 12:30
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 0 : 4 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 13 wrz, 14:00
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 1 : 0 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 13 wrz, 15:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 1 : 0 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 13 wrz, 17:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 3 : 1 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 13 wrz, 17:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 3 : 1 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 13 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 2 : 0 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA  
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 1 : 2 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 20 wrz, 11:00
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 6 : 1 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 20 wrz, 13:00
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 1 : 3 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 20 wrz, 14:00
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 17 : 0 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 20 wrz, 17:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 1 : 5 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 20 wrz, 17:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 4 : 2 BOREK BOREK 20 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 3 : 1 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 26 wrz, 16:30
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 3 : 2 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 27 wrz, 11:30
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 6 : 0 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 27 wrz, 13:00
BOREK BOREK 3 : 2 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 27 wrz, 14:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 5 : 2 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 27 wrz, 15:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 0 : 2 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 27 wrz, 16:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 1 : 1 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 27 wrz, 16:30
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 0 : 2 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 3 paź, 16:00
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 8 : 4 BOREK BOREK 3 paź, 16:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 2 : 4 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 4 paź, 11:00
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 0 : 4 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 4 paź, 11:00
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 3 : 2 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 4 paź, 11:30
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 0 : 1 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 4 paź, 15:00
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 0 : 1 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 4 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 4 : 0 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 10 paź, 16:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 2 : 1 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 11 paź, 11:30
BOREK BOREK 7 : 1 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 11 paź, 14:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 2 : 0 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 11 paź, 14:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 3 : 0 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 11 paź, 16:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 2 : 1 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 11 paź, 16:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 2 : 0 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 11 paź, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 5 : 2 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 17 paź, 16:00
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 1 : 3 BOREK BOREK 18 paź, 11:30
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 0 : 5 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 18 paź, 14:00
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 2 : 2 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 18 paź, 14:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 1 : 2 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 18 paź, 15:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 3 : 4 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 18 paź, 15:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 0 : 4 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 18 paź, 15:30
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 0 : 2 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 31 paź, 11:00
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 2 : 3 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 31 paź, 11:30
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 2 : 2 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 31 paź, 14:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 2 : 2 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 31 paź, 14:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 1 : 5 BOREK BOREK 31 paź, 14:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 2 : 5 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 31 paź, 14:00
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 0 : 2 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 31 paź, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 0 : 1 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 25 paź, 11:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 1 : 0 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 25 paź, 11:30
BOREK BOREK 2 : 3 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 25 paź, 13:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 1 : 2 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 25 paź, 14:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 4 : 3 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 25 paź, 14:00
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 10 : 0 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 25 paź, 14:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 4 : 1 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 25 paź, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 5 : 6 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 7 lis, 13:00
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 0 : 1 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 8 lis, 11:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 2 : 0 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 8 lis, 11:30
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 4 : 2 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 8 lis, 13:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 2 : 0 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 8 lis, 13:00
BOREK BOREK 3 : 1 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 8 lis, 13:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 2 : 0 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 8 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 2 : 2 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 20 mar, 11:00
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 0 : 1 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 20 mar, 12:30
BOREK BOREK 1 : 0 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 20 mar, 13:00
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 1 : 1 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 20 mar, 15:00
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 3 : 0 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 20 mar, 15:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 4 : 1 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 20 mar, 15:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 2 : 0 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 20 mar, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 0 : 4 BOREK BOREK 26 mar, 10:30
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 3 : 2 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 26 mar, 13:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 1 : 7 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 26 mar, 14:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 0 : 3 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 26 mar, 14:00
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 0 : 3 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 26 mar, 14:00
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 1 : 0 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 28 mar, 14:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 2 : 3 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 28 mar, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 3 : 2 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 2 kwi, 16:30
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 5 : 1 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 3 kwi, 11:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 0 : 2 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 3 kwi, 11:30
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 4 : 3 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 3 kwi, 15:00
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 4 : 1 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 3 kwi, 15:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 0 : 0 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 3 kwi, 16:00
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 0 : 5 BOREK BOREK 3 kwi, 16:30
powered by © Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 0 : 4 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 9 kwi, 16:30
BOREK BOREK 6 : 1 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 10 kwi, 12:00
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 3 : 0 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 10 kwi, 13:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 1 : 1 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 10 kwi, 15:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 2 : 4 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 10 kwi, 16:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 4 : 4 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 10 kwi, 16:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 0 : 1 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 3 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 1 : 1 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 16 kwi, 16:30
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 4 : 2 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 17 kwi, 13:00
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 2 : 3 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 17 kwi, 13:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 0 : 2 BOREK BOREK 17 kwi, 15:00
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 2 : 0 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 17 kwi, 16:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 5 : 4 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 17 kwi, 16:00
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 0 : 5 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 17 kwi, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
BOREK BOREK 3 : 3 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 24 kwi, 13:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 2 : 3 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 24 kwi, 15:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 1 : 1 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 24 kwi, 16:00
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 0 : 6 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 24 kwi, 16:00
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 3 : 0 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 24 kwi, 16:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 2 : 1 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 24 kwi, 17:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 2 : 2 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 24 kwi, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 2 : 1 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 7 maj, 17:00
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 3 : 0 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 8 maj, 11:30
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 0 : 3 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 8 maj, 16:00
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 4 : 1 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 8 maj, 16:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 8 : 1 RABA NIEDARY RABA NIEDARY 8 maj, 17:00
BOREK BOREK 3 : 2 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 8 maj, 17:00
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 3 : 1 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 8 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 1 : 0 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 3 maj, 16:00
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 2 : 4 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 14 maj, 17:00
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 1 : 4 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 15 maj, 14:00
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 1 : 3 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 15 maj, 16:00
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 1 : 0 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 15 maj, 16:00
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 5 : 1 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA 15 maj, 16:00
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 3 : 1 BOREK BOREK 15 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
22 kolejka 
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 0 : 5 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA  
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 1 : 4 BOREK BOREK 21 maj, 17:00
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 2 : 3 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 22 maj, 13:00
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 2 : 0 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 22 maj, 14:00
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 1 : 4 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 22 maj, 16:00
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 6 : 1 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 22 maj, 16:00
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 2 : 3 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 22 maj, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
23 kolejka 
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 3 : 0 RABA NIEDARY RABA NIEDARY  
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 2 : 4 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA  
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 7 : 1 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW  
BOREK BOREK 7 : 1 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE  
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 1 : 1 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000  
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 3 : 1 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE  
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 0 : 1 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE  
powered by © Tabelkownik 1.5
24 kolejka 
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 0 : 1 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA  
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 0 : 1 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA  
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 5 : 2 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA  
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 1 : 3 BOREK BOREK  
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 1 : 1 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC  
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 3 : 1 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA  
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 3 : 3 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA  
powered by © Tabelkownik 1.5
25 kolejka 
TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA 7 : 0 RABA NIEDARY RABA NIEDARY  
GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA 2 : 0 BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW  
BESKID  ŻEGOCINA BESKID ŻEGOCINA 1 : 1 POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE  
GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC 3 : 1 TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000  
BOREK BOREK 6 : 1 ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE  
GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA 3 : 0 RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE  
CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA 1 : 3 VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA  
powered by © Tabelkownik 1.5
26 kolejka 
RABA NIEDARY RABA NIEDARY 2 : 5 CERAMIKA MUCHÓWKA CERAMIKA MUCHÓWKA  
VICTORIA SŁOMKA VICTORIA SŁOMKA 1 : 2 GKS II DRWINIA GKS II DRWINIA  
RABA KSIĄŻNICE RABA KSIĄŻNICE 2 : 5 BOREK BOREK  
ORZEŁ CIKOWICE ORZEŁ CIKOWICE 0 : 2 GÓRNIK SIEDLEC GÓRNIK SIEDLEC  
TRZCIANA 2000 TRZCIANA 2000 2 : 3 BESKID ŻEGOCINA BESKID  ŻEGOCINA  
POLANKA NIESZKOWICE POLANKA NIESZKOWICE 3 : 6 GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA  
BŁĘKITNI KRZECZÓW BŁĘKITNI KRZECZÓW 2 : 3 TARNAVIA TARNAWA TARNAVIA TARNAWA  
powered by © Tabelkownik 1.5
Następny mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.

Poprzedni mecz

Nie wskazano ulubionej drużyny lub aktualnej kolejki.